SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİMİZ

Çekimlerimizden elde ettiğimiz gelirin %5’ini aşağıdaki projelere destek olmak amacıyla ayırıyoruz. Ülekimizin doğal varlıkları korunabilsin, bütün çocuklar okuyabilsin, sağlık hizmeti alabilsin, topluma kazandırılabilsin diye… Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

TEMA Vakfı, ülkemizin en değerli hazinelerinden birinin toprak olduğunun bilincindedir. Bu nedenle, orman, çayır, mera ve tarım alanlarının, su ve bitki gen kaynaklarının, doğanın korunması ve erozyonun önlenmesi ile insan kaynaklı iklim değişikliği konularında, belli bir devlet politikasının gerekli ve zorunlu olduğuna inanmaktadır. Biz de Tema Vakfı’na bu mücadelesinde destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Okumak isteyen ancak ailesinin maddi yetersizliği nedeniyle okuyamayan ya da çalışmak zorunda kalan Türkiye’nin çeşitli illerindeki çocuklara tüm eğitim hayatları boyunca maddi ve manevi destek verme amacıyla kurulmuş TOÇEV’e destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

Lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her türlü ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanısıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmek amacıyla kurulmuş LÖSEV’e destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.