Hoşgeldiniz :)

Hoşgeldiniz :)

Ben Serap :). Merhaba diyerek başladım çünkü bu yeni bir başlangıç olsun istiyorum… Kendimi ve hayatımı dostlarıma açmak, yeni dostlar edinmek istiyorum.:))

 

Merhaba ben Serap fotoğrafçı, bir anne , aşık bir kadın, hayallerinin peşinden giden bir hayalperest.. Aslında başlamam gereken yer neresi tam bilemiyorum. Hayatımın dönüm noktasından başlamak en doğrusu olacak sanırım. Tutkuyla bağlı olduğum eşim Volkan, bir kızımız var ismi Çakıl onu bir çok kişi tanır. 🙂 Volkan ve Çakıl’ın hayatıma girmesiyle bir çok şeyin değişmesi gerektiğine karar verdim. Çok zamanım olmalıydı onlara ayırabilecek ve bununla birlikte yaptığım işte beni huzura, mutluluga ulaştırmalıydı. Son zamanların meşhur söylemiyle aşk ile yapmalıydım..

Fotoğrafçı olmam gerektiğine karar verdim sonunda. Çakıl’la beraber bu aşk bebeklere yöneldi tabiki:) İnsanların hayatlarında bir anlam olmalıydım ben. Otomatikleşmiş iş ilişkileri olsun istemedim hiçbir zaman. Sırdaşları, anneler korktuklarında yanlarında ellerini tuttukları arkadaşları, bebeği ilk müjdeleyen, mutluluk ortağı bu anıları gelecege tasıyan kişi. Kendime çok ulvi görevler yükledim pişman değilim:)

Aşk demişken içinde aşk olan herşey benim fotoğraflarımın konusu. Birbirine aşık, hayatlarını birleştiren çiftler de… Aslında her çekimde kendimi hatırlıyorum ve bende de böyle olmuştu şunu yapmıştım diyorum… Aslına bakarsanız süreçler hep aynı şekilde. Onlara farklılık katanlarsa bizleriz. Dünyadaki milyonlarca kişi aynı şeyleri farklı şekilde yaşıyor..

 

Demek istiyorum ki herkes özel ve farklı. Dışarıda hayatlarına dokunacağım bir sürü farklı hayat var…

Umarım birçoğunuzu tanıma fırsatı bulurum…

 

Sevgiler 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*