Yenidoğan 
Portfolyo

Portfolyo

İşte bebeğinizin hikayesi başlıyor.

Küçücük elleri, burnu, ağzı, minicik ayakları var:) Ama o kadar hızlı büyüyecekler ki siz daha yeni anne olmanın telaşıyla ve yoğunluğuyla uğraşırken bir bakmışsınız küçücük bebeğiniz kocaman olmuş. Yenidoğan fotoğraflarına baktığınızda bu değişime inanamayacaksınız.

Biz bu fotoğraflarla size ömür boyu yüzünüzü güldürecek hatıralar bırakıyoruz.

Hamile

Portfolyo

Portfolyo

Bir kadının Hamilellik dönemi onun hayatının en hızlı gelişme gösterdiği anlardan biridir. İçinizde yepyeni bir hayat büyütüyorsunuz. Biliyorum her zaman rahat olamıyorsunuz, mide bulantıları, kramplar, şişkinlik.. Bunları hepsini bende yaşadım sizi çok iyi anlıyorum. Fotoğrafçı olarak benim amacım Hamilelik dönemindeki fotoğraflarınıza baktığınızda sizin iyi hissetmenizi ve iyi görünmenizi sağlamak. Bu çekimler sadece sizin için önemli değil, aynı zamanda çocuğunuzun da onu taşırken ne kadar gururlu ve mutlu olduğunuzu görebilmesi için önemli.

Doğum

Portfolyo

Portfolyo

Bir fotoğrafçı olarak doğum hikayesini kelimelere dökmek oldukça zor. Bu anları yaşamış bir anne olarak size şunu söylebilirim ki bu fotoğraflara her baktığınızda heyecanlarınızı, aşkınızı, beraberliğinizi ve mutluluğunuzu göreceksiniz. Kalbiniz hızla atacak, gözleriniz dolacak ve boğazınız düğümlenecek… Bebeğinizi ilk görüşünüzü, ilk dokunuşunuzu hatırlayacaksınız. Eşinizin bebeğinizle ilk karşılaşmasını, heyecanını tekrar hissedeceksiniz. Dünyaya bir bebek getirmek inanılmaz bir deneyim. Bu deneyiminizin fotoğraflanması başka hiçbir hediyeye benzemez.

Doğum Günü

Portfolyo

Portfolyo

Hamilelik, doğum, ilk aylar derken hızlıca zaman geçiyor ve bebeğinizin ilk doğum günü geliyor:) Onun için hazırladığınız doğum günü partisini o hatırlamayacak ama bu fotoğraflara baktığında yüzünde kocaman bir gülümseme belirecek:) Pasta parçalatma (cake smash) ve farklı kıyafet, konseptlerden oluşan bir çekimdir.

Aile

Portfolyo

Portfolyo

Yüzlerce hatta binlerce fotoğrafta sadece bebeğiniz yer alacak:) Sizin aile olarak toplu fotoğrafınız bir elin parmaklarını neredeyse geçmeyecek. Ya da selfielerle durumu çözmeye çalışacaksınız:) Tüm çekimlerimize Aile çekimini de ekleyerek bebeğiniz ya da çocugunuz ile fotoğraf çektirebilirsiniz:)

Özel Gün

Portfolyo

Portfolyo

Sizin için özel her günü hatırlamak için fotoğraf çekimi yaptırabilirsiniz:) Çocuğunuzun doğum günleri, vaftiz töreni, düğün fotoğrafı, save the date çekimi hatta evlilik teklifi, balayı fotoğrafları, gittiğiniz şehri sizinle birlikte gezerek fotoğraflamak bunlardan sadece bazıları.

İŞİNİ SEV!

Başkalarına yardımcı olmak için elinize her zaman büyük fırsatlar geçmez, ama küçük fırsatlar her gün çıkar. 
Bize Ulaşın:)

Bize Ulaşın:)

Yenidoğan, Hamile ve Doğum Fotoğrafçılığı ile ilgili her şeyi fotoğraf atölyemizde uygulamalı olarak beraber yapıyoruz.

Uğrayın, arayın, mesaj atın detayları konuşalım 🙂

STÜDYO

Yenidoğan, Doğum Günü ve Hamile çekimleri için özel olarak dizayn edilmiş stüdyomuzda sizi ağırlamayı çok isteriz 🙂 

Studio

Instagram’da Takip Edin:)