Bizimle Tanışın :)

Bizimle Tanışın 🙂

Merhaba,

Ben Serap, fotoğrafçı, blogger ve Serap Şeker Photography markasının arkasındaki kadın:) İstanbul’da yine fotoğrafçı olan eşim Volkan ve bitanecik kızım Çakıl ile birlikte yaşıyorum. 1982 yılında İstanbul’da doğdum.

40 Haramilerin kurucusu Muammer Yanmaz’dan Temel ve İleri Seviye fotoğrafçılık eğitimi aldım. Heyecanıma heyecan katan Doğum Fotoğrafçılığı konusunda da özel atölyelere katıldım. Beni biraz daha yakından tanımak için bu sayfaya gelmenizden dolayı ayrıca heyecanlandım 🙂 ama aynı zamanda çok da sevindim. Fotoğraf çekimi amacıyla başlayacağımız görüşmelerden sonra çok yakından birbirimizi takip edeceğimizden kuşkum yok. 🙂

Bir kadının hayallerinin başında evlenmek ve anne olmak gelir:) Anne olmak, bir bebek dünyaya getirmek mucize değil de nedir:) Ben bu anlara şahit olmak istedim, annenin bebeğine ilk bakışına, ilk dokunuşuna, bebeğin de annenin kokusunu ilk duyduğu ana. Bunlara şahit olurken siz de o anları benim karelerimden görün ömrünüzün sonuna kadar gülümseyerek o günlere dönün istedim.

Lütfen benimle temas kurmaktan çekinmeyin. Çekimler, fotoğrafçılık, yorumlarınız, sorularınız, bilgi ve işbirliği talepleriniz hakkında ya da sadece “Merhaba” demek için serapseker@yandex.com a mail gönderebilirsiniz.